NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ KATEGORIE

Zahradní nábytek

Dětské zahradní domky

 


Podporuje mojeID

KONTAKTY

Zahradni Sortiment - Ladislav Hubáček
Bukovka 61
533 41 Lázně Bohdaneč
tel: +420 777 331 536
napište nám

NOVINKY

arr3NOVINKY V SORTIMENTUNově Vám představujeme: 15.3. 2019 AKCE ke skleníkům TARGET nyní obdržíte tyto dárky...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena Kč 390
naše cena Kč 1 496
naše cena Kč 5 483

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena Kč 6 503
naše cena Kč 990

DOPORUČUJEME

 

ZAHRADNÍ DOMKY

Náš nový E-Shop se zahradními domky. Kvalitní zahradní domky tuzemské a holandské výroby, doprava ZDARMA domky za přijatelné ceny na Zahradní domky


 

Prodej grilů a grilovacích pánví

www.gril-muurikka.cz.

 Úvod » Dělící stěny

Zahradní dřevěné dělící stěny

Zahradní dřevěné dělící stěny.

V naší nabídce dřevěných zahradních dělících stěna naleznete celou škálu výrobků. Stěny jsou děleny na  pevné dělící stěny a lamelové dělící stěny. Dále pak v každé sekci naleznete dvě modelové řady těchto stěn.

Pevné dělící zahradní stěny Modern jsou vysoce dekorativní a pevné stěny. Vyrobeny jsou ze stabilních desek, které díky lepení jednotlivých ploch ve dvou směrech zajišťuje stálost a odolnost při extrémním zatěžení. Desky jsou vsazeny do rámů 40x90 mm, které jsou zaoblené tak, aby odváděly vodu a tím méně trpělo nejen samostatné dřevo, ale i nátěr. Vedle zcela plných desek je většin modelů doplněna z větší či menší části plátovanou mříží s okem 10x10 cm, která plochu na celkový dojem odlehčuje. Stěny je možné kombinovat s mříženy Tereza a Míša.

 

 


Stěny Modern Stěny Praktik Stěny Economy

 

Pevné dělící zahradní stěny Praktik jsou vyrobeny technologií vsazovaných samostatně frézovaných prken v rozměru 19x90 mm do silného rámu. Mezera mezi prkny je 0,5 cm. Modely jsou často kombinované s mříží. Stěny Praktit se využívají hlavně tam, kde není kladen důraz na 100% neprůhlednost a přesto je požadována vysoká míra soukromí.

Lamelové dělící zahradní stěny Economi jsou cenově velice příjemné, hlavně díky své praktičnosti, ale také kvalitně jsou na tom velice dobře. Již v základní ceně se setkáme s ochrannou impregnací, což ve veliké plus - nemusíte dále dokupovat ochranné nátěry, které jsou cenově poměrně drahé. Díky impregnaci si pohodlně prodloužíte životnost Vašich stěn a to hned o několik let. Lamelová stěna je stabilní a to hlavně díky pevné základně, kterou najdeme u všech typů stěn. Jedná se pochopitelně o hladkou lamelu, tudíž ji nemusíte dále povrchově upravovat. Tedy hned po přívozu domů si ji můžete zabudovat na Vaši zahradu - to vše velice pohodlně, rychle a hlavně snadno. Je pochopitelné, že je jakousi nutností, aby byla stěna z kvalitního materiálu, jakým v tomto případě smrkové dřevo je. Dopřejte tedy i pro svoji zahradu kvalitní a dokonalou lamelovou stěnu - tedy kompromis zemi jednoduchým plotem a plotem mohutným. Dělící stěny je vhodné umístit do méně namáhaných míst. Upevnění je třeba řešit důsledně.

 

Řadit podle 
Výrobce  

doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


Plotový dílec z kari sítě 180x90
 

naše cena Kč 1 147Plotový dílec z kari sítě 180x180
 

naše cena Kč 1 787

doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


doprava zdarma


NzA2NG