NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ KATEGORIE

 

    Zahradní nábytek

 

  Dětské zahradní domky

 


Podporuje mojeID

KONTAKTY

Zahradni Sortiment - Ladislav Hubáček
Bukovka 61
533 41 Lázně Bohdaneč
tel: +420 777 331 536
napište nám

NOVINKY

arr3NOVINKYNově Vám představujeme:   5.11. 2021   NOVINKA v sortimentu: finské sauny KARIBU od německého...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena Kč 430
naše cena Kč 6 291
naše cena Kč 7 461

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena Kč 6 503

 


Úvod » Dělící stěny

Zahradní dřevěné dělící stěny

 

 

Zahradní dřevěné dělící stěny.

V naší nabídce dřevěných zahradních dělících stěna naleznete celou škálu výrobků. Stěny jsou děleny na  pevné dělící stěny a lamelové dělící stěny. Dále pak v každé sekci naleznete dvě modelové řady těchto stěn.

 

Pevné dělící zahradní stěny Modern jsou vysoce dekorativní a pevné stěny. Vyrobeny jsou ze stabilních desek, které díky lepení jednotlivých ploch ve dvou směrech zajišťuje stálost a odolnost při extrémním zatěžení. Desky jsou vsazeny do rámů 40x90 mm, které jsou zaoblené tak, aby odváděly vodu a tím méně trpělo nejen samostatné dřevo, ale i nátěr. Vedle zcela plných desek je většin modelů doplněna z větší či menší části plátovanou mříží s okem 10x10 cm, která plochu na celkový dojem odlehčuje. Stěny je možné kombinovat s mříženy Tereza a Míša.

 

  

Pevné dělící zahradní stěny Praktik jsou vyrobeny technologií vsazovaných samostatně frézovaných prken v rozměru 19x90 mm do silného rámu. Mezera mezi prkny je 0,5 cm. Modely jsou často kombinované s mříží. Stěny Praktit se využívají hlavně tam, kde není kladen důraz na 100% neprůhlednost a přesto je požadována vysoká míra soukromí.

 

Lamelové dělící zahradní stěny Economi jsou cenově velice příjemné, hlavně díky své praktičnosti, ale také kvalitně jsou na tom velice dobře. Již v základní ceně se setkáme s ochrannou impregnací, což ve veliké plus - nemusíte dále dokupovat ochranné nátěry, které jsou cenově poměrně drahé. Díky impregnaci si pohodlně prodloužíte životnost Vašich stěn a to hned o několik let. Lamelová stěna je stabilní a to hlavně díky pevné základně, kterou najdeme u všech typů stěn. Jedná se pochopitelně o hladkou lamelu, tudíž ji nemusíte dále povrchově upravovat. Tedy hned po přívozu domů si ji můžete zabudovat na Vaši zahradu - to vše velice pohodlně, rychle a hlavně snadno. Je pochopitelné, že je jakousi nutností, aby byla stěna z kvalitního materiálu, jakým v tomto případě smrkové dřevo je. Dopřejte tedy i pro svoji zahradu kvalitní a dokonalou lamelovou stěnu - tedy kompromis zemi jednoduchým plotem a plotem mohutným. Dělící stěny je vhodné umístit do méně namáhaných míst. Upevnění je třeba řešit důsledně.

 

Řadit podle 
Výrobce  

běžná cena Kč 1 300

naše cena Kč 1 130běžná cena Kč 1 400

naše cena Kč 1 290 

naše cena Kč 1 530 

naše cena Kč 2 320běžná cena Kč 3 200

naše cena Kč 3 500běžná cena Kč 3 990

naše cena Kč 4 940

MzVkNzA2MD