NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ KATEGORIE

 

    Zahradní nábytek

 

  Dětské zahradní domky

 


Podporuje mojeID

KONTAKTY

Zahradni Sortiment - Ladislav Hubáček
Bukovka 61
533 41 Lázně Bohdaneč
tel: +420 777 331 536
napište nám

NOVINKY

arr3NOVINKY1.2. 2021   NOVINKY V SORTIMENTU   Naskladnili jsme nové truhlíky a dřevěné záhony na bylinky,...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena Kč 3 975
naše cena Kč 5 805
naše cena Kč 430

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena Kč 6 503

 


Úvod » Dětský zahradní program

Dětský zahradní program

 

Dětský program,

 

v dětském programu nabídneme Vašim dětem celou škálu vhodných hracích prvků pro dětská hřiště, určených na hru venku. Nezbytné se jeví zvláště v nízkém věku dětí pískoviště, které je možno zakoupit v několika velikostech s nebo bez krytu. Jakmile děti povyrostou ocení houpačky a skluzavky. Ta se stává nejnavštěvovanějším prvkem.

 

Prohlídnou si můžete nabídku dětských hřišť v podkategorii dětská hřiště. Dětské hřiště jsou v nabídkách vždy kombinacemi různých domečků, skluzavek a houpaček, které můžete vidět v mateřských školách, ale i na zahradách rodinných domků. Dětská hřiště Vám nabídneme převážně plastová od firmy Littel Tikes. U většiny těchto dětských hřišť doprava ZDARMA.

 

Naleznete zde skluzavky plastové, různé skluzavky a klouzačky na zahradu. Skluzavky velké, skluzavky malé, skluzavky do vody - skluzavky do dětských bazénků. V kategorie skluzavky naleznete samostatné skluzavky, dětské skluzavky a různé klouzačky na vaši zahradu od předního světového výrobce Little Tikes. V podkategorii domečky naleznete nejen domečky na zahradu, ale i domečky do interiérů a také dětmi oblíbené dětské stany. Určitě nahlédněte také do podkategorie ostatní hračky na zahradu bude to pro Vás tou pravou inspirací co Vašim dětem na Vaši zahradu pořídit. Naleznete zde například dětská pískoviště. 

 


YmJlYjl