NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ KATEGORIE

Zahradní nábytek

Dětské zahradní domky

 


Podporuje mojeID

KONTAKTY

Zahradni Sortiment - Ladislav Hubáček
Bukovka 61
533 41 Lázně Bohdaneč
tel: +420 777 331 536
napište nám

NOVINKY

arr3NOVINKY4.6.2020 Dobrý den. Od 4.6. máme k těmto dětským domků doplňky ZDARMA. Zvýšení o 1 řadu prken,...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena Kč 5 483
naše cena Kč 390
naše cena Kč 1 669

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena Kč 6 503
naše cena Kč 1 589

DOPORUČUJEME

 

ZAHRADNÍ DOMKY

Náš nový E-Shop se zahradními domky. Kvalitní zahradní domky tuzemské a holandské výroby, doprava ZDARMA domky za přijatelné ceny na Zahradní domky


 

Prodej grilů a grilovacích pánví

www.gril-muurikka.cz.

 Úvod » Zahradní domky » Informace k domkům

Zahradní domky / Informace k domkům

Zahradní domky z výrobního závodu Svratka (s kodem DE...)

Převážná většina těchto výrobků je vyráběna křížovým ( srubovým ) spojením. Jejich obvodové stěny jsou tvořeny smrkovými stěnovnicemi ( palubkami ) tl. 28, 33 nebo 50 mm ( na přání i 70 mm ).
Stěnovnice 28 mm mají jednoduché pero / drážku, ostatní stěnovnice mají dvojitou pero / drážku.
Střecha je z palubek tl. 19 mm, zpravidla sedlová. Jako základní krytina se používá černá pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina, za příplatek lze objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku.
Podlaha je z palubek tl. 19 nebo 28 mm ( alternativně lze použít OSB 3 tl. 25 mm ).
Okna mohou mít izolační dvojsklo a mohou být opatřeny okenicemi.
Pro celoroční využití se mohou zateplit. Jelikož tento způsob výroby je velmi flexibilní, tak se každý výrobek může přizpůsobit zákazníkovi na míru. Vše samozřejmě nabízíme s dopravou nebo montáží.Zahradní domky výrobce Bear County (s kodem VL...)

Zahradní domky a dřevostavby Bear County dodáváme s tlakově impregnovanými podložními hranoly, které již není nutné dálě oštřovat, i když je to možné.Dřevěné zahradní domky chraňte před vlhkostí
Je vhodné chránit Váš zahradní domek před půdní vlhkosti použitím vhodné trvanlivé hydroizolační vrstvy, která oddělí oddělující základ od vlastní dřevostavby.
Zajistěte dostatečné odstranění vzdušné vlhkosti uvnitř dřevostavby jeho pravidelným větráním během celého roku. Předejdete tak špatnému otevírání oken, dveří a výskytu plísní.
Podlahy musí větrat, nezakrývejte je neprodyšnými podlahovými krytinami - zabráníte tak možné kondenzaci vodních par
Střecha musí být neustále ve funkčním stavu - co nejdříve po montáži domku či chaty opatřete střechu trvalou střešní krytinou.
Střešní krytinu opatřete vhodným okapovým systémem
Dřevostavby vždy natřete
Povrch neimpregnovaného dřeva (zvláště pak venkovní plochy) doporučujeme ošetřit napouštěcím nátěrem s přísadou fungicidních a insekticidních látek.
Pro povrchovou úpravu dřeva jsou vhodné takové lazurovací laky, které nezakrývají texturu dřeva. Doporučujeme použití lazur značky Sadolin nebo Xyladecor. Povrch nátěru pravidelně kontrolujte a podle potřeby obnovujte - ohroženy jsou zejména ostré hrany a plochy s přímým celodenním osluněním a s přímým působením povětrnostních vlivů.
Dřevo je organický materiál a přizpůsobuje se změně vlhkostí vzduchu - při dloho suchém počasí se mohou objevit mezi jednotlivými díly štěrbiny, které později - po zvýšení vzdušné vlhkosti opět zmizí.
Zámky, závěsy dvěří a kliky)doporučujeme alespoň jednou za rok promazat mazivem.


MDQwYjg0