NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ KATEGORIE

Zahradní nábytek

Dětské zahradní domky

 


Podporuje mojeID

KONTAKTY

Zahradni Sortiment - Ladislav Hubáček
Bukovka 61
533 41 Lázně Bohdaneč
tel: +420 777 331 536
napište nám

NOVINKY

arr3NOVINKY23. 3. 2020 I přes nepříjemnou situaci s COVID 19 náš obchod vyřizuje objednávky v běžném...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena Kč 5 483
naše cena Kč 390
naše cena Kč 1 496

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

DOPORUČUJEME

 

ZAHRADNÍ DOMKY

Náš nový E-Shop se zahradními domky. Kvalitní zahradní domky tuzemské a holandské výroby, doprava ZDARMA domky za přijatelné ceny na Zahradní domky


 

Prodej grilů a grilovacích pánví

www.gril-muurikka.cz.

 Úvod » Zahradní domky » Montáž zahradních domků

Zahradní domky / Montáž zahradních domků

Domky je možno si zmontovat svépomocí dle dodaného montážního návodu, nebo Vám montáž zajistíme specializovanou a proškolenou firmou. Termíny montáží jsou zpravidla 7-14 dnů, vždy závisí na osobní dohodě. Zde se snamžíme zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Dodávka a montáž probíhá v jednom dni.

V případě montáže svépomocí Vám domek dodáme ZDARMA, složíme na požadované místo do 20m od vykládky také ZDARMA.V případě montáže: je dřevostavba je dodána ve smontovaném stavu. Součástí dodávky jsou také kotvící prvky a provizorní krytina - pískovaná lepenka.

V případě dodávky bez montáže: je dřevostavba dodána v nesmontovaném stavu. Seznam stavebních elementů a dalších pomocných materiálů je součástí dodávky. Stručný návod na montáž je přiložen. Při montáži svépomocí doporučujeme vedení montážních prací osobou znalou základů stavební činnosti a práce se dřevem.


MTRiMT